• Ban 1

  Podstawowa opieka zdrowotna realizowana przez lekarza rodzinnego oraz pielęgniarkę środkowiskową

 • Ban 2

  Świadczenia zdrowotne z zakresu opieki lekarza pediatry

 • Ban 3

  Świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny szkolnej

 • Ban 4

  Ambulatoryjna opieka specjalistyczna z zakresu ginekologii i położnictwa

W związku z coraz szerszym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 na terenie naszej gminy i tym samym zwiększającą się liczbą przypadków potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi, apelujemy do wszystkim naszych pacjentów o przestrzeganie procedur obowiązujących w reżimie sanitarnym.

Przypominamy zatem, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 sierpnia 2020 r. pierwszy kontakt z lekarzem odbywa się jako teleporada (telefon wykonywany do lekarza z domu pacjenta) w trakcie, której lekarz zadecyduje czy wizyta osobista w przychodni jest konieczna w celu wykonania badania fizykalnego.

Zatem uprasza się pacjentów dla zachowania ciągłości świadczeń i udzielania pomocy pacjentom przez lekarzy o bezwzględne przestrzeganie w/w zasad oraz o odwiedzanie przychodni osobiście tylko w koniecznych, uzasadnionych przypadkach.

Drodzy Pacjenci,

Informujemy, że nadal nie uległy zmianie rekomendacje Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące bezpieczeństwa epidemicznego w POZ.

Nadal wiodącą, rekomendowaną formą udzielania świadczeń w POZ są teleporady, a w uzasadnionych sytuacjach po wcześniejszej weryfikacji objawów poprzez teleporadę osobista wizyta pacjenta w przychodni.

W przypadku konieczności wizyty osobistej u lekarza bezwzględnie obowiązuje pacjenta maseczka zasłaniająca nos i usta, a przed wejściem do przychodni dezynfekcja rąk.

Informujemy, że od dnia 27.04.2020 r. wznawiamy pobieranie badań laboratoryjnych przy zachowaniu wszystkich należytych środków ostrożności związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną SARS-CoV-2. 

Pragniemy poinformować, o możliwości pobrania w naszej placówce materiału do badania w celu oznaczenia przeciwciał przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2.

Badania są skierowane dla osób zdrowych chcących sprawdzić czy nie są zakażone bądź nie przebyły choroby bezobjawowo.

Badania te są ODPŁATNE!

Szczegółowe informacje, można uzyskać pod numerem telefonu 17 581 05 20 wewn. 16. 

Drodzy Pacjenci,

W związku z wejściem w życie w dniu 16 kwietnia 2020 r. obowiązku zakrywania nosa i ust informujemy, że obowiązek ten jest nieodzownym elementem dla Pacjentów korzystających z naszych usług.

Zatem uprzejmie prosimy tych, którzy muszą osobiście zgłosić się do przychodni o bezwględne posiadanie przy sobie maseczki oraz rękawiczek jednorazowych.